Pripravujeme pre Vás možnosť online objednávky služieb
Práve sa nachádzate v kategórii

Povedali o nás

Nezisková organizácia Vital, organizátor podujatia WHITE LIGHT

V marci 2008 som začala s prípravami 0.ročníka benefičného podujatia WHITE LIGHT, ktoré sa konalo v Liptovskom Mikuláši pod záštitou primátora. Hlavnou myšlienkou podujatia bolo finančne podporiť detské odd. NsP v LM. Firme Thom Software, s.r.o., som zadala tvorbu internetovej reklamy, s ktorou som veľmi spokojná.

Z vlastnej iniciatívy mi navrhol krásny trojrozmerný efekt WHITE LIGHT – ktorý sa mi veľmi zapáčil a ktorý zdobí aj webovú stránku a stal sa spolu so zvučkou symbolom WHITE LIGHT. Takúto spoluprácu veľmi oceňujem a viem si predstaviť aj ďalšiu úspešnú spoluprácu.

Jana Husáková, riaditeľ
VITAL, n.o.

http://www.vital-no.eu


Súkromná základná škola BellAmos v Martine

V záujme zlepšiť komunikáciu medzi školou-žiakom a rodičom sme sa rozhodli v roku 2006 zaviesť elektronickú žiacku knižku. Bohužiaľ, naša pôvodná žiacka knižka mala problémy s webhostingom. Podobnú žiacku knižku sa nám bohužiaľ nepodarilo nájsť. Sme škola so slovným hodnotením a potrebovali sme systém, ktorý by spĺňal všetky nasledovné požiadavky:

  • prihlasovanie pomocou mena a hesla
  • zadávanie a zobrazenie slovného a známkového hodnotenia žiaka
  • jednoduchá administrácia
  • dobré zabezpečenie
  • jednoduchý interface pre vypĺňanie známok či slovného hodnotenia

Podmienok bolo omnoho viac, ale tieto boli najdôležitejšie. Potrebovali sme jednoducho systém, ktorý by toto všetko mal a samozrejme, bola by možnosť neskôr ho bez problémov rozširovať o ďalšie možnosti. A to najdôležitejšie.. systém musel byť hotový do siedmych dní.

Zákazku sme po dlhšom výbere zverili Thom.sk. Nielenže nás autor zaujal portfóliom, ale aj ochotou dodať systém do stanoveného termínu. Dnes, po viac ako polroku užívania nie je so systémom najmenší problém. Autor stihol projekt odovzdať tak, ako bolo stanovené, splnil všetky podmienky a žiacka knižka vyzerá presne tak, ako sme chceli. Oceňujeme hlavne prístup autora a ochotu splniť požiadavky, ktoré boli na neho kladené.

S pozdravom
Mgr. Tomáš Krško,
správca IKT a učiteľ predmetu informatika
Súkrom. ZŠ BellAmos
Martin
SMS pripomienky - lacné online SMS z klávesnice, časované doručenie, žiadne roamingové poplatky, hromadné SMS, SMS marketing