Pripravujeme pre Vás možnosť online objednávky služieb
Práve sa nachádzate v kategórii

Služby - správa počítačových sietí, návrh a realizácia firemných sietí

Túto službu ponúkame najmä stredným a veľkým firmám, ktoré požadujú bezproblemový chod firemnej siete. Zabezpečujeme poradenstvo, analýzu a návrh siete, dodanie a inštaláciu zariadení a následný dohľad nad jej funkčnosťou.

Čo Vám táto služba ponúka

Ponúkame Vám kompletný servis pre Vašu firmu v oblasti informačných technológií. Neodmysliteľnou časťou firiem je bezproblémová práca s počítačmi, preto firemným informačným infraštruktúram kladieme maximálny dôraz. Ponúkame najmä:

  • návrh a realizácia firemnej siete na mieru
  • ochrana pred stratou dát (napríklad v prípade zlyhania diskov, alebo v prípade snahy zamestnanca odstrániť dôležité firemné údaje)
  • šifrovanie diskov a tým pádom aj šifrovanie citlivých dát (odstránenie rizika, že sa dáta pri krádeži počítača zmeužijú)
  • zabezpečenie siete pred útokmi hackerov
  • zabezpečenie bezdrôtových sietí
  • správa počítačov, okamžitý servisný zásah v prípade výpadku, alebo potreby zmeny nastavení
Naša spoločnosť disponuje špičkovým softvérovým vybavením aj z vlastnej produkcie.

Postup objednávky služby diaľkovej podpory a správy siete

Nakoľko je táto služba úzko spojená s konkrétymi požiadavkami, konzultujeme s klientom v prípade vážneho záujmu možnosti osobne, prípadne telefonicky. Prvým krokom je oslovenie nás z Vašej strany - môžete tak spraviť prostredníctvom online objednávky, alebo nás môžete kontaktovať priamo. V prípade písomného oslovenia nám popíšte Váš terajší stav siete, čo by ste potrebovali atď. Následne Vás budeme kontaktovať a konzultovať s Vami možné riešenia.

SMS pripomienky - lacné online SMS z klávesnice, časované doručenie, žiadne roamingové poplatky, hromadné SMS, SMS marketing